Donaldo hlavičkou pomohl Rijádu Victory vyrovnat

Comments · 103 Views

Postup do posledního osmifinále arabské Ligy mistrů si vybojoval tým Riyadh Victory na hřišti Zamaleku. V prvním poločase se oba celky rozešly nerozhodně a Mane přišel na hřiště jako střídající hráč v dresu Riyadh Victory až ve druhém poločase. Riyadh Victory se dokázal vyhnout vyřazení, když se v prvním poločase zápasu trefil hlavou Cristiano Ronaldo.

V první polovině zápasu byly obě strany velmi ostré, v dresu Riyadh Victory č. 7, Ronaldo v pokutovém území, soupeři byli sraženi a spadli. Ačkoli byl nařízen pokutový kop, Ronaldo volný přímý kop odrazil od zdi. První poločas tak skončil 0:0.

Na začátku druhého poločasu provedlo mužstvo Riyadh Victory taktickou změnu a rozhodlo se poslat na hřiště Maneho, který měl na sobě dres Riyadh Victory s číslem 10. Na hřišti se objevil i Mane, který měl na sobě dres Riyadh Victory s číslem 10. Jak všichni víme, Mane byl hráč, kterého Bayern přivedl z Liverpoolu za vysokou cenu a pomohl Liverpoolu získat titul v Premier League. A příchodem do Riyadh Victory se saúdská liga přiblížila k tomu, aby se stala ligou světové úrovně!

V 53. minutě se po Jaziriho hlavičce v pokutovém území dopustil házenkářský faul Teles a rozhodčí odpískal pokutový kop, který Zizzo proměnil a poslal Sporting Zamalek do vedení 1:0. V závěru utkání se ještě jednou prosadil Zizzo, který se po rohovém kopu dostal do vedení 1:0. Riyadh Victory tak jako první ztratil bod a dostal Ronalda a spol. pod tlak.

Zlomový moment zápasu nakonec přišel v 87. minutě! Po Konanově přihrávce z levé strany se Cristiano Ronaldo díky svým skvělým hlavičkovým schopnostem dokázal uvnitř pokutového území prosadit a skvěle zakončit hlavou do soupeřovy branky. I tento gól přinesl Rijádu Victory bod a obě strany skončily remízou 1:1.

Tento centr ukázal spolupráci mezi hráči Riyadh Victory a sílu Ronaldovy hlavičky při vysoké intenzitě. Zápas byl součástí arabské Ligy mistrů, a kdyby Ronaldo svému týmu nevrátil bod, jak by se Rijád Victory umístil? A jaká je situace pro Ronalda?

Fanděte Ronaldovi, pokud ho máte rádi! Možná si můžete koupit i Ronaldův dětský fotbalový dres!